Hollandsche IJssel rit brengt klassiekers naar Nieuwerkerk

Zaterdag 6 mei vond voor de 33e keer de Hollandsche IJssel Rit plaats. Deze traditionele klassieke en antieke auto en motorfietsen rit startte traditioneel vanuit Nieuwerkerk aan den IJssel en trok vervolgens door de regio.

In 1988 vond de eerste toertocht plaats, georganiseerd door enkele bevriende ondernemers uit Nieuwerkerk aan den IJssel, inmiddels is dit jaarlijkse evenement, met een corona onderbreking van 3 jaar  in onze gemeente niet meer weg te denken.

Via Moordrecht, langs de Hollandsche IJssel, Gouda en verder eindigde de tourtocht in de middag, welke veel bekijks trok, bij het Nieuwerkerkse bouwbedrijf Valkenburg waar alle voertuigen konden worden bewonderd. Fotograaf Jan Trouwborst zorgde voor de mooie foto’s.

Lees ook:

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.