Oltimers blinken in stralende zon Raadhuisplein (video)

Zaterdag 11 mei vond weer de jaarlijkse Hollandse IJsselrit, de 32e editie plaats, een jaarlijkse toertocht waar al jaren vele oltimers aan mee doen.

De start vanaf het Raadhuisplein in Nieuwerkerk aan den IJssel trok ook dit jaar weer veel bekijks. In de ochtendzon gaf wethouder Daan de Haas het startsein van de tocht die bestond uit ruim 60 oltimers en 20 motoren. In 1988 vond de eerste toertocht plaats, georganiseerd door enkele bevriende ondernemers uit Nieuwerkerk aan den IJssel, inmiddels is dit jaarlijkse evenement in onze gemeente niet meer weg te denken.

Video: Hollandse IJsselrit
Video: Hollandse IJsselrit

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.