De politie is op zoek naar getuigen van een beroving op de Spechtendaal in Nieuwerkerk aan den IJssel. Daar werd donderdag 10 februari tussen 16:10 uur en 16:25 uur een 12 jarig meisje beroofd.
Het meisje moest haar geld geven, anders zou ze ‘in elkaar geslagen worden.’ Politie zoekt naar 5 daders welke vervolgens weggelopen zijn naar de Eendendaal en waar ze op de hoek met de Reigerhof een fiets pakten en weg fietsten.
Signalement;
-5 jongens
-Blanke jongens
-Tussen de 1.80 m en 1.90 m lang
-Rond de 16 jaar oud
-Vier jongens donker gekleed
-Bivakmutsen
-Een jongen had een opvallende jas; Witte jas, vuilniszakken model en een seaside heuptas met witte merk opdruk op de tas en een zwarte band.
Weet u meer te vertellen over deze beroving? Heeft u iets gezien/gehoord of heeft u mogelijk camerabeelden? Dan hoort de politie dat heel graag! U kunt dit via 0900-8844 of www.politie.nl doorgeven onder vermelding van registratienummer 2022041202. Anoniem kan natuurlijk ook via MMA; 0800-7000

Nieuws vanuit het laagste punt van Nederland op de halve uren te beluisteren op de lokale radio voor de Zuidplas:
www.nieuwerkerkfm.nl
Heeft u nieuws, tips of persberichten voor de Zuidplas? mail naar:
info@jebentnieuwerkerker.nl