Enquête moet inzicht geven waar de inwoner van Zuidplas zijn boodschappen haalt

Waar doen inwoners uit de gemeente Zuidplas hun aankopen van bepaalde producten, wat vinden de inwoners van het huidige winkelaanbod in onze gemeente en shopt men wel eens in andere Zuiplasdorpen of in winkelcentra in omliggende gemeenten?

De gemeente Zuidplas wil graag door de effecten van de coronacrisis en lokale veranderingen in het winkelaanbod inzicht krijgen in het winkelgedrag van zijn inwoners en heeft Bureau Stedelijke Planning gevraagd het beleid voor de detail in de gehele gemeente te actualiseren. Een onderdeel hiervan is een consumentenonderzoek door middel van een anonieme enquête. Het doel hiervan is een inzicht te krijgen in waar inwoners van de gemeente Zuidplas hun aankopen van bepaalde producten doen, wat hun winkelgedrag is en hoe ze de verschillende winkelgebieden beoordelen. De uitkomsten worden meegenomen in de afwegingen voor de actualisatie van het detailhandelsbeleid en zullen in het eerste kwartaal van 2021 bekend worden gemaakt. De enquête vind u via onderstaande knop:

Meer nieuws vanuit het laagste punt van Nederland op de halve uren te beluisteren op de lokale radio voor de Zuidplas:
www.nieuwerkerkfm.nl

Heeft u nieuws, tips of persberichten voor de Zuidplas? mail naar:

info@jebentnieuwerkerker.nl

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.