Nieuwerkerk pakt nieuw weerrecord

Nederland zucht onder de zeer warme temperaturen. De hittegolf en bijbehorende droogte zorgt voor tropisch Nederland. Waar vele weerbureaus speculeren over extreme temperaturen blijft onze Nieuwerkerkse weerman Leen de Koning altijd met beide benen op de grond staan met reële weersverwachtingen.

De bekende weerman melde vanmiddag op de Nieuwerkerkse Facebookpagina Je Bent Nieuwerkerker Als… dat ons dorp een nieuw weer record heeft gehaald betreft de maximum temperatuur. 36.2 graden!!

 

Ik meet sinds 1985 en mijn oude record was 36,1 graden op 19-7-2014. Tot 17.00 uur werd het vandaag 36,2 graden,

Leen verteld verder dat er vanavond een kleine kans bestaat op een verfrissende bui. op korte afstanden kunnen de verschillen groot zijn. Ook zijn wij nog niet af van de hitte. Komende nacht niet kouder dan 22 à 23 graden. Vrijdag veel zon en weer zeer heet met maxima rond de 36 graden. Pas zaterdag minder heet en grote kans op buien. Dan 24 à 25 graden. Iedereen die last heeft van de hitte, sterkte en pas je aan. Er is niets aan het weer te veranderen, we moeten er mee leven, aldus Leen de Koning.

 

meer weer: www.leendekoning.nl

 

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.