Nieuwerkerk maakt zich op voor Halloween

Steeds meer lokale ondernemers in Nieuwerkerk aan den IJssel dragen vrijdagavond 26 oktober hun steentje bij tijdens de jaarlijkse Halloween optocht. De huiverige en angstaanjagende tocht door de duistere donkere straten in ons dorp trekt ieder jaar meer publiek. Vorig jaar liepen er rond de 450 deelnemers mee.

De start zal zijn om 19:00 uur bij Verhage Dorrestein waar iedereen een lampion krijgt. Wethouder Jan Verbeek zal de avond openen. Verkleed als spook, heks of andere enge gedaante loopt men de route richting Fabia Dance Center waar een angstaanjagend optreden zal plaatsvinden. Via het Kleuterpad vervolgt men de lange stoet over het bruggetje nabij het NS station. Kledingwinkel Villa Dorrestein zal bij aankomst in de speeltuin foto’s maken van de verklede deelnemers die later op onze facebookpagina te zien zullen zijn. Villa Dorrestein stelt een bon voor outfit beschikbaar voor leukst verkleden gezin.(dus vader/ moeder/ oma en kids allemaal verkleed.).
Ook Shoeby en Brick-king Legowinkel stellen een cadeaubon beschikbaar.
de tocht eindigt dus in speel, uhh spooktuin de IJsselkids waar naast een echt spookhuis ook een echte fotobooth aanwezig zal zijn.
De route door Nieuwerkerk wordt begeleidt door vele vrijwilligers, de verkeersregelaars van stichting Evenement zullen het verkeer regelen zodat ieder veilig de straat op kan.

Het evenement is gratis, inschrijven kan iedere dag bij Verhage.

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.