Sneeuwplezier in een winters Nieuwerkerk

Men moest er even op wachten maar zondagmorgen 10 december rond 10:30 uur maakten de regendruppels langzaam plaats voor sneeuwvlokken. Het duurde dan ook niet lang dat ons dorp werd omgetoverd tot een winters plaatje.

En op voor de meeste inwoners de vrije zondag werd er volop buiten genoten van het winterse schouwspel. Jong en oud trok er op uit, voor een wandeling of met de slee, het maken van een sneeuwpop of een sneeuwballengevecht. Op de dijk nabij de Witte Brug werd er volop met de slee van de dijk afgegleden.Maar naast plezier was er ook overlast door het winterweer. Zo had het verkeer behoorlijk last in de wijk Esse waar auto’s amper de brug op konden rijden en waren er her en der glij partijen al dan niet met enige blikschade. De gemeentelijke strooidienst had het behoorlijk druk om de wegen enigszins begaanbaar te houden. Op twitter waarschuwde de gemeente Zuidplas de weggebruikers

Onze weerman leen de Koning hield onder andere via social media gedurende de dag de inwoners op de hoogte van de actualiteit en dat werd gezien de bezoekersaantallen erg gewaardeerd.

En wij zijn nog niet af van het winterweer. Ook voor morgen, maandag 11 december wordt er in de loop van de middag flinke sneeuwval verwacht wat ongetwijfeld voor de nodige overlast zal gaan zorgen. Actuele lokale weersinformatie kunt u vinden op www.leendekoning.nl

 

 

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.