Ouderenlunch Albert Heijn Nieuwerkerk groot succes

Het was een sfeervolle gezellige boel woensdagmiddag 27 september in de Albert Heijn in winkelcentrum Reigerhof in Nieuwerkerk aan den IJssel.

De supermarkt organiseerde in de week tegen eenzaamheid deze dag een lunch speciaal voor ouderen in onze gemeente.
En veel ouderen gaven gehoor aan de oproep om gezellig te komen lunchen. In de supermarkt stonden zo’n vijftig stoelen klaar aan een lange rij zorgvuldig gedekte tafels midden in de supermarkt. Medewerkers van de supermarkt hoopten dat er werd genoten door de gasten van deze lunch en aan de reacties te horen genoten de deelnemers zeker. Ook het winkelend publiek was zeer te spreken over deze actie.

Meer dan een miljoen Nederlanders voelt zich sterk eenzaam. Bij eenzaamheid voelen mensen het gemis van verbondenheid met anderen. In de Week tegen Eenzaamheid wordt aandacht gevraagd voor dit probleem. Want eenzaamheid aanpakken begint met het leggen van contact.

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.