Nog meer pizza´s in Nieuwerkerk aan den IJssel

Het kan niet op in Nieuwerkerk aan den IJssel, er komt nog een pizzeria in ons dorp.

In winkelcentrum Dorrestein wordt er komende maanden volop gewerkt om een nieuwe vestiging van New York Pizza te openen, op de hoek Dorrestein, Beijerinckstraat. Dit betekent dat er in korte tijd een tweede grote pizzaketen zich vestigt.  De bewoners van het bovengelegen appartementencomplex vrezen overlast in de vorm van lawaai van de bezorgscooters, de kris kras geparkeerde auto´s en de geur.  Bij navraag van de bewoners van nieuw Dorrestein bleek dat de pizzaketen past binnen het geldende bestemmingsplan. De bewoners hopen dat de gemeente in de horecavergunning nadere eisen heeft gesteld om eventuele overlast te voorkomen.

 

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.