112 dag, zaterdag in Nieuwerkerk aan den IJssel

zaterdag 1 juli organiseert de brandweer van Nieuwerkerk aan den IJssel de  112 dag.

Deze 112 dag is de opvolger van de jaarlijkse brandweerdag en zal wederom voor een spektakel gaan zorgen in ons dorp. van 10:00 uur tot 16:00 uur moet u dus niet vreemd opkijken als u de brandweersirenes hoort in de straten.

In samenwerking met diverse hulpdiensten worden diverse materialen getoont, diverse demonstraties gegeven en wordt u als bezoeker ook uitgedaagd!  Naast de brandweer  zal ook de reddingsbrigade aanwezig zijn. Een ritje in de brandweerauto, het blussen van een vlam in de pan of kijken hoe iemand uit een auto wordt gezaagd, het gebeurd allemaal aanstaande zaterdag rondom de brandweerkazerne aan de Prins Alexanderlaan in Nieuwerkerk aan den IJssel.

 

 

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.