Meldpunt vuurwerkoverlast: ruim 14 meldingen Nieuwerkerk aan den IJssel

Bij het meldpunt vuurwerkoverlast zijn tot vrijdagavond 21:00 uur ruim 14 meldingen binnengekomen vanuit Nieuwerkerk aan den IJssel. Het grootste deel daarvan komt uit de wijk Dorrestein met 7 meldingen. Ter vergelijking : Moordrecht 10 meldingen,Zevenhuizen 12 meldingen.

Het meldpunt vuurwerkoverlast is een initiatief van dertig lokale GroenLinks-fracties.
Met de meldingen op vuurwerkoverlast.nl willen de initiatiefnemers de omvang van vuurwerkoverlast in kaart brengen. Ze pleiten voor een jaarwisseling waarbij vuurwerk alleen nog door professionals wordt afgestoken.
Jaarlijks zorgt vuurwerk voor miljoenen euro’s aan schade en honderden gewonden.
De website blijft open tot 3 januari. Meldingen worden anoniem verwerkt in een rapport en wijkt waarschijnlijk af van het totaal aantal klachten in onze gemeente.

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.