Santa Run In Nieuwerkerk aan den IJssel

Lukt het de organisatie om kerstmannen en kerstvrouwen die door Nieuwerkerk aan den IJssel te laten rennen?
De Rotary Club gaat er voor op zaterdag 17 december tijdens de eerste Santa Run ooit in Nieuwerkerk aan den IJssel.

Oud wielrenster en Nieuwerkerkse Leontien Zijlaard van Moors zal op deze dag het startschot geven op het Raadhuisplein. Vervolgens zullen er 500 deelnemers gekleed in een rood kerstmannen of vrouwenpak het 2, 5 km lang parcours dwars door Nieuwerkerk lopen. Opvallend en amusant is dat deze route dwars door de gangen het gebouw van de Meander zal gaan. Er is een DJ aanwezig en ook zal er een shantykoor te horen en te zien zijn. Tv Rijnmond sportpresentator Ruur van OS Zal de spreekstal meester deze middag zijn.

De Santa run zet zich in voor 2 doelen:
het Leontienhuis in Zevenhuizen én het project Sport4Work, dat de Rotary Club samen met Stichting Jeugdwerk Zuidplas al drie jaar steunt. Het Leontienhuis helpt mensen met een eetstoornis. Het project Sport4Work is bedoeld om jongeren aan werk of een opleiding te helpen.

Op onze facebookpagina de komede tijd veel aandacht voor dit leuke evenement in ons dorp.

2016-11-13-22.43.44.png.png

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.