Hennep afval gedumpt langs de IJssel

Op de dijkrand van de IJssel nabij de steenovens en Recreatiepark Hitland hebben onbekenden in de nacht van 19 op 20 januari afval gedumpt die mogelijk afkomstig is van een hennepkwekerij.

Op onze facebookpagina maakte een inwoner van onze gemeente melding van diverse zakken afval die waarschijnlijk vanuit een rijdend voertuig zijn gegooid. De zakken met hennepafval liggen over een langere afstand verspreid. De gemeente Zuidplas laat desgevraagd weten het afval te zullen opruimen.Het gebeurd vaker dat er hennepafval illegaal wordt gedumpt in onbewoond gebied. In het verleden is er diverse malen afval aangetroffen in en rondom Park Hitland. Er is geen spoor van de daders van deze afvaldump.

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.