Jongetje (4) korte tijd vermist.

 

Burgernet heeft eind van deze middag 25 juli een alert uit doen gaan  ivm een vermissing van een 4 jarig jongetje in Nieuwerkerk aan den IJssel. Het 4 jarig knulletje was omgeving Sternendaal vermist.

in korte tijd werden enkele duizenden omwonenden gevraagd uit te kijken naar het jongetje. Dit gebeurde via burgernet , de buurtapp met een bereik van ruim 3500 inwoners in Nieuwerkerk aan den IJssel en diverse sociale media zoals de jebentnieuwerkerkerals…  pagina met een zeer ruim bereik in onze gemeente.

 

Niet lang na de alarmmelding kwam het bericht dat het jongetje weer terecht is.

www.burgernet.nl

www.zuidplasveilig.nl

 

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.