Nieuwe kinderburgemeester benoemd

 

Woensdagavond heeft de raad van de gemeente Zuidplas unaniem ingestemd met de benoeming van de nieuwe kinderburgermeester.

Demy Tindal zal onze gemeente komend jaar gaan vertegenwoordigen.

IMG_20160630_001728

 

De kinderburgemeester en kinderraad worden ieder jaar geworven in de groepen 7 van alle basisscholen in Zuidplas. Alle kandidaat kinderburgemeesters nemen plaats in de kindergemeenteraad onder leiding van de gekozen kinderburgemeester. Voor de selectie dienden alle kandidaten schriftelijk antwoord te geven op de vraag “Als ik kinderburgemeester van de gemeente Zuidplas word, dan ………..”. Het idee voor de kinderburgemeester ontstond in 2011. De kinderburgemeester vervult een representatieve rol naast de ‘echte’ burgemeester tijdens belangrijke evenementen in de gemeente. Te denken valt aan de intocht van Sinterklaas, Koningsdag, 4 en 5 mei, de Vlootschouw, Z-uidmarkt en dergelijke.

Bekijk hieronder de promotievideo van de gemeente eerder dit jaar .

 

 

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.