Stichting Cultureel Netwerk Zuidplas organiseert cultuurbijeenkomst op Leefgoed De Olifant

Op vrijdagmiddag 8 oktober organiseert SCNZ wederom een cultuurbijeenkomst voor vrijwilligers of mensen die professioneel werkzaam zijn in het culturele werkveld van de Gemeente Zuidplas. Het doel van deze middag is onder het genot van een drankje en hapje elkaar te inspireren, te netwerken en vooral te kijken wat we voor elkaar kunnen betekenen in het culturele veld van onze gemeente.

Diverse culturele organisaties ontvouwen hun plannen voor het komende jaar door middel van een presentatie. We kijken terug hoe het corona jaar is verlopen en we zijn blij, dat we elkaar weer kunnen ontmoeten. We zijn te gast bij Leefgoed de OIifant, winnaar van de Cultuurprijs van de gemeente Zuidplas 2020.

Bent u als vrijwilliger of professioneel werkzaam in het culturele werkveld van de Gemeente Zuidplas? Meld u zelf aan via info@scnz.nl voor een gezellig en informatieve middag.

Meer nieuws vanuit het laagste punt van Nederland op de halve uren te beluisteren op de lokale radio voor de Zuidplas:
www.nieuwerkerkfm.nl
Heeft u nieuws, tips of persberichten voor de Zuidplas? mail naar:
info@jebentnieuwerkerker.nl

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.