Hoop aandacht actieweek hondenpoep Zuidplas

Het is deze ẃeek, de week van de hondenpoep, een actieweek waarin de gemeente Zuidplas aandacht vraagt voor de overlast van hondenpoep.

Uit onderzoek blijkt dat overlast door hondenpoep hoog scoort bij inwoners in onze gemeente. In deze week staan medewerkers van de gemeente op verschillende plekken in de dorpen met de Zuidplasbus. Inwoners kunnen bij de bus gratis hondenpoepzakjes ophalen. Verder wordt op verschillende plekken graffiti op straat aangebracht om aandacht te vragen voor het probleem.

Buiten de honden uitlaatplaatsen zijn hondenbezitters verplicht de uitwerpselen van hun honden op te ruimen. Komende week controleren de BOA’s van de gemeente op verschillende plaatsen of de regels nageleefd wn Moerkapelle ( ordenIn Zevenhuizen trapte wethouder Schuurman de actie af in Zevenhuizen. 

Locaties waar de Zuidplasbus staat de komende week

Dinsdag 21 september: Op Moer in Moerkapelle: 15:00 tot 16:00 uur

Woensdag 22 september: Essepark in Nieuwerkerk a/d IJssel 15:00 tot 16:00 uur

Donderdag 23 september: Groene Hart park in Nieuwerkerk a/d IJssel 18:30 tot 19:30 uur

Vrijdag 24 september: Moerenhout Park in Moordrecht 18:30 tot 19:30 uur

Meer nieuws vanuit het laagste punt van Nederland op de halve uren te beluisteren op de lokale radio voor de Zuidplas:
www.nieuwerkerkfm.nl
Heeft u nieuws, tips of persberichten voor de Zuidplas? mail naar:
info@jebentnieuwerkerker.nl

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.