Wat is dit jaar uw kerstwens?

Deze vraag stellen de gezamenlijke kerken aan alle inwoners van Nieuwerkerk in de dagen voorafgaand aan Kerst. Het is een bijzonder jaar; alles is anders dan anders. Ook de kerst/nieuwjaarswensen zullen anders zijn. Welke wensen hebben we voor elkaar? Voor onze dierbaren? Voor ons dorp, ons land, onze wereld?

Als u op 23 of 24 december van 11.00-16.30 uur de stand van de gezamenlijke kerken naast de grote kerstboom op het Raadhuisplein bezoekt, wordt u uitgenodigd om uw wens op een strook papier te schrijven en deze in de kerstboom te hangen. U mag ook alvast thuis uw kerstwens opschrijven en dat, bij het oversteken van het Raadhuisplein, in de boom hangen. Later worden de wensen over de Nieuwerkerkse kerken verdeeld die er ook aandacht aan zullen besteden. Gaat u in op de uitnodiging van de Nieuwerkerkse kerken?

Meer nieuws vanuit het laagste punt van Nederland op de halve uren te beluisteren op de lokale radio voor de Zuidplas:
www.nieuwerkerkfm.nl

Heeft u nieuws, tips of persberichten voor de Zuidplas? mail naar:

info@jebentnieuwerkerker.nl

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.