Zuidplas bedankt inwoners op ludiek wijze

De gemeente Zuidplas zet deze dagen inwoners in het zonnetje die een extra bedankje verdienen.

Onder de inwoners van de Zuidplas is ten tijde van deze corona crisis behoorlijk meer saamhorigheid ontstaan. Diverse initiatieven zorgen ervoor dat diverse mensen een hart onder de riem wordt gestoken, iets wat zeker ook door de gemeente Zuidplas wordt gewaardeerd. En om deze waardering uit te spreken staat er deze week op verschillende plekken binnen de gemeente een tekstkar.

Vandaag, woensdag 8 april laat de gemeente weten trots te zijn op alle kinderen. De kinderen worden op deze manier bedankt dat zij op initiatief van Welzijn Zuidplas kaarten en tekeningen hebben gemaakt voor de ouderen binnen onze gemeente. De tekstkar staat vandaag voor de Meidoorn/Esdoornflat in de bomenbuurt in Nieuwerkerk aan den IJssel.

Kent u ook een groep mensen die een extra bedankje verdient? Laat het de gemeente Zuidplas weten en wie weet staat morgen deze tekstkar voor de deur!

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.