Alternatief voor afgelast Pinkst’Art 2020

Het besluit van overheidswege om alle bijeenkomsten tot 1 juni af te gelasten betekent dat Pinkst’Art 2020 dit jaar niet door zal gaan. De geplande SBKZ lezing op 8 april in Swanla gaat uiteraard ook niet door.

”Als bestuur van de Stichting Beeldende Kunst Zuidplas (SBKZ) hebben wij wel een mogelijk alternatief.
Omdat alle culturele evenementen voorlopig afgelast of uitgesteld worden, nodigen we kunstenaars uit de gemeente Zuidplas uit, er zelf op uit te trekken. Schilder “en plein air” mooie plekjes of natuur, waar onze gemeente Zuidplas er veel van heeft. Ook beeldhouwwerken, fotografie of multimediale werken kunnen worden vervaardigd.”

Voelt je je uitgedaagd om hieraan mee te doen? Meld je dan  aan via sbkzuidplas@gmail.com. ”Ons plan is om bij voldoende deelnemers in het najaar een expositie van de vervaardigde kunstwerken te houden.”

De inschrijving hiervoor is gratis, evenals de expositie.

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.