Landelijke staking onderwijs, welke scholen zijn gesloten?

Nadat afgelopen vrijdag werd aangekondigd dat de landelijke onderwijsstaking van de baan was nadat het kabinet 460 miljoen euro extra uittrekt voor het onderwijs willen diverse onderwijsbonden dat er aanstaande woensdag toch wordt gestaakt. De achterban van de onderwijsbonden wordt opgeroepen het kamerdebat in Den haag bij te wonen.

En omdat naar alle waarschijnlijkheid veel leraren deze woensdag willen gaan staken sluiten ook in onze gemeente diverse basisscholen en middelbare scholen voor één dag de deuren. Maar de vraag is of ook echt alle scholen in Nieuwerkerk aan den IJssel dicht zullen zijn vanwege deze aangekondigde staking. Docenten en scholen mogen namelijk zelf bepalen of zij meedoen.

JBN was benieuwd welke scholen hun deuren dichthouden op 6 november en ging een rondje langs alle scholen in onze buurt.

Let op :Deze lijst wordt de komende dag nog aangevuld.

  • Montesorischool Nieuwerkerk aan den IJssel

Deze dag had de Montessorischool een Open Inloopochtend gepland. In verband met de actiedag is deze inloop ochtend verplaatst naar woensdag 13 november.

  • Gideonschool Nieuwerkerk aan den IJssel

Op deze school zullen de reguliere lessen worden gevolgd.

  • Openbare basisschool Prins Willem Alexander

Deze school zal woensdag staken

  • Elimschool Nieuwerkerk aan den IJssel

Op deze school zullen de reguliere lessen worden gevolgd.

  • OJBS De Terp Nieuwerkerk aan den IJssel

De school heeft aangegeven deze dag te staken.

  • Rehobothschool Nieuwerkerk aan den IJssel

Deze school is woensdag gewoon open en de reguliere lessen zullen worden gevolgd.

  • De Wingerd Nieuwerkerk aan den IJssel

De school heeft aangegeven deze dag te staken.

  • Comeniuscollege Nieuwerkerk aan den IJssel (voortgezet)

De school heeft aangegeven dat de lessen deze dag gewoon doorgang vinden.

  • Thorbecke College Nieuwerkerk aan den IJssel (voortgezet)

nog in te vullen

  • Emmaus college Rotterdam (voortgezet)

Schoolleiding heeft besloten om alle toetsen van woensdag 6 november gepland stonden te verplaatsen naar donderdag 14 november. De school zal deze dag staken, wel zal woensdag 6 november wel geopend zijn.

Voor jonge gezinnen dus mogelijk toch op zoek naar een oppas, voor de oudere kinderen de mogelijkheid om extra huiswerk te maken of lekker uit te slapen. Een dagje naar Dierentuin Blijdorp kan uiteraard ook. De Rotterdamse Zoo springt handig in op de staking. Kinderen tot en met 12 jaar krijgen deze dag gratis toegang.

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.