Plaatsing seniorenbankjes Hertenkamp Nieuwerkerk

Bij de entree van het hertenkamp aan de Bospolderstraat in Nieuwerkerk a/d IJssel is het eerste seniorenbankje onthuld door Rob Schuurman van de Lionsclub Nieuwerkerk a/d IJssel en wethouder Jan Willem Schuurman van Openbare ruimte. “Een mooi gebaar van de Lionsclub voor de ouderen in onze gemeente

“Deze speciale bankjes zijn een mooie plek waar ouderen elkaar kunnen ontmoeten en kunnen genieten van mooie uitzichten in Zuidplas. Een mooie stimulans voor senioren om een wandeling te maken”, aldus de wethouder. 

In totaal gaat het om zes banken. De speciale seniorenbankjes zijn een geschenk van de Lions Club van Nieuwerkerk a/d IJssel. De banken worden kosteloos op verschillende plekken in Nieuwerkerk a/d IJssel geplaatst door groenaannemer Verheij Groen. Bij de onthulling waren ook de oudste leden van de Lions Club aanwezig.

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.