Lachgas verkoop-verbod strand Nesselande

Het verkopen van lachgas rond het strand van Nesselande is per direct verboden. Dit is mogelijk door een wijziging van een politieverordering door de Rotterdamse Burgemeester Aboutaleb.

Aanleiding van deze wijziging zijn onder andere  een aantal incidenten rondom het strand afgelopen juni waarbij er een grimmige sfeer onstond toen een grote groep jongeren provocerend door het winkel en strandgebied liepen en er vechtpartijen ontstonden. Opvallend toen waren enkele auto’s van waaruit er werd gehandeld in lachgas ballonnen. Wijkbewoners en strandbezoekers maken zich in toenemende mate zorgen over de veiligheid tijdens vooral warme zomerdagen.

Ook in onze gemeente Zuidplas komt men in het straatbeeld steeds meer lege gaspatronen tegen, zoals onder andere nabij het kinderdagverblijf aan de Wolga in Nieuwerkerk aan den IJssel. Meldingen van eventuele handel en overlast zijn tot dusver niet bekend.


Gaspatronen zoals hierboven laat zien bij het Kinderdagverblijf aan de Wolga komen steeds meer voor in het straatbeeld

Eerder in het nieuws

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.