Donkere straten tijdens halloweenoptocht Nieuwerkerk

Voor de derde keer organiseerde speeltuinvereniging De IJsselkids in Nieuwerkerk aan den IJssel een grootse halloweenoptocht. Het resultaat was dat de straten in ons dorp vrijdagavond 26 oktober even werden overgenomen door spoken, zombies en andere enge gedaantes.

Nadat wethouder Jan Verbeek om 19 :00 uur het startsein gaf voor de steeds populairder wordende wandeltocht liepen ruim 400 mensen door de straten richting de speeltuinvereniging. Onderweg werden de lopers getrakteerd met een griezeldansoptreden door de dansers van Fabia Dance Center en was de speeltuin omgetoverd tot een groot spookhuis. Diverse bewoners hadden voor de gelegenheid hun huis versierd in halloweensfeer. De tocht werd extra griezelig omdat, toeval of niet, de straatlantaarns in onze gemeente waren uitgevallen.

Foto’s vind u op onze Facebook pagina’s.

Eerder in het nieuws

Leave a Comment

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.